IMG_20151029_225129Zuzanna Piętka (I DAN) – zawodniczka w klubie KUK-SON Pawłowice.

Osiągnięcia:

II miejsce – Bydgoszcz Cup 2009

V miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2011

I miejsce – Bydgoszcz Cup 2012

III miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2012

III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów 2012

II miejsce – Prague Open 2012

V miejsce – Belgian Open 2013

I miejsce – Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego 2013

III miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2013

II miejsce – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2013

II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

V – VIII miejsce – Austrian Open 2014

Powołanie do Kadry Narodowej Młodzieżowców na rok 2014

III miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2014

II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów 2014

V-IX miejsce – Croatia Open 2014

Powołanie do Kadry Narodowej Młodzieżowców na rok 2015

I miejsce – Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2015

V-VIII miejsce – Austrian Open 2015

III miejsce – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2015

 

KubaJakub Styszyński (1 kup) – zawodnik w klubie KUK-SON Pawłowice

Osiągnięcia:

II miejsce – Bydgoszcz cup 2010
II miejsce – międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików 2010
II miejsce – Prague Open 2012
II miejsce – Belgian Open 2013
III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2013- Kyorugi
III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2013- Dwubój techniczny
II miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2013.

 

WiktorWiktor Mikołajczak (1 kup) – zawodnik w klubie KUK-SON Pawłowice

 

Osiągnięcia:

III miejsce – Bydgoszcz cup 2010
II miejsce – Mistrzostwa Powiatu leszczyńskiego 2013
III miejsce – Mistrzostwa Powiatu leszczyńskiego
III miejsce – Bydgoszcz cup 2014
V-VIII miejsce – Austrian Open 2014
III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów 2014
V-VIII miejsce – Croatia Open 2014
III miejsce – Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2015

 

TomekTomasz Łaszczyński (4 kup) – zawodnik w klubie KUK-SON Pawłowice

Osiągnięcia:

III miejsce – Bydgoszcz cup 2010
V miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2012

III miejsce – Polish Open Warsaw Cup 2014

III miejsce – Puchar Polski Wielkopolska Cup 2015

 

 

NataliaNatalia Kubiaczyk (4 kup) – zawodniczka w klubie KUK-SON Pawłowice

Osiągnięcia:

II miejsce – Bydgoszcz cup 2013
II miejsce – Bydgoszcz cup 2014
III miejsce – Mistrzostwa Powiatu leszczyńskiego 2014
I miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Światowej Federacji Dzieci
III miejsce – Prague Open 2012
V-VIII miejsce Dutch Open 2014
III miejsce – Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2015

ŻanetaŻaneta Leciej (5 kup) – zawodniczka w klubie KUK-SON Pawłowice

Osiągnięcia:

II miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2012
I miejsce – Mistrzostwa Powiatu leszczyńskiego 2014

II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2014

III miejsce – Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2015

III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów 2015

II miejsce – Puchar Polski Wielkopolska Cup 2015